ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim 04 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINN ME QMIM 39 EURO METRA KATROR DHE NGA PLASTIKA PVC ja 23 EURO METRA KATROR.NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
OFERT SPECIALE ROLETA 80X140 NGA PLASTIKA VETEM 30 EURO.DHE DERA 80X140 VETEM 48 EURO,
TEL044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991
DIASPOR NE DIKU 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOREN DHE GJITHMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.PAGESEN MUND TA BENI PERMES MONY GRAMIT APO WESTERN UNIONIT
DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT . KLIENT TE NDERUAR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE TE ALUMINIT ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND ,NQOFSE I POROSITNI TEK NE ROLETAT E JASHTME DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN QE BEHET PER ROLETAT QE EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUAR TE PERENDIMIT.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONITVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim