Termo Elind 2.5

Shitet nga: dreni 08 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo Elind 2.5 ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim