Dj per ahengjet tuaja

Shitet nga: Arbnor 30 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Electronic sound kujdeset per disponimin tuaj bejm dj dasma fejesa ahengje te ndryshem per me shum na kontaktoni ne nr ton 049-429-359 binduni edhe vet rezervo me heret ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim