TUPANA PER DARSMA

Shitet nga: tupana 08 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupana per darsma ne gadime te ulet xhdo her per disponimin tuaj dy tupana dy surle kudo ne kosov ju mirpresmi ne xhdo koh 044-653-056-viber +38649-681-817 na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim