Shes Pekinez 1 vjeqar ose ndrroj me PUG qen

Shitet nga: Pekinez 17 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pekinez 1 vjeqar, shum i mir dhe i sjellshum, i paster, ose e ndrroj me qen te races PUG

Viber : +37745562771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim