Shes gjelat brahama (amerikan)

Shitet nga: Pula 18 Pri 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes gjelat amerika raca osh origjinal jan te bardh kam edhe vez te pulav pula nuk kom per shitje vetum gjela dhe vez per m shum shum info ju lutem na kontaktoni ne ka nura te telefonit 044479640 045487664 pres blerz serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim