Bilardo

Shitet nga: Bilardi 07 Jan 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
Shes bilardo me bez te ri spuna te ri topat e ri me bilardo vin dhe dy shtega po ashtu dhe shtegat jan te ri gjithqka e re dhe ne gjendje te rregull viber: +37745592116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim