Kopaqka Adidas

Shitet nga: Betim 23 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Sport me top
Jane numer 38 jane shum pak te perdorta dhe shume te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim