Fustan solemn

Shitet nga: Merita 02 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani solemn pak i përdorur.Ka ngjyrën e qumshtit dhe numri është 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim