Dyer të Dhomave tel; 045474071.

Shitet nga: Shpetaa Dje 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim dyer dhe dritare me dimenzione te ndryshme tel;045474071.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim