TENDA ME QERA kontakto ne viber 045540978

Shitet nga: mustafa 27 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Jap TENDA ME QERA Me Madhsi 12-6 dhe 10-5 TAVOLINA-KARRIKA MONTIMI Dhe kemi Dj Dhe muzik livee
DHE IMPORTI GRATIS KEMI MINI TENDA PER (QIFT & DJ) JU MIR PRET TAFA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim