Banese/LOKAL prej 83m2 ne Lipjan

Shitet nga: adri 11 Qer 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Lipjan
Shes banesen ne katin e pare per (Lokal)banesa gjendet ne Qender te Lipjanit, banesa ka 83m2 Bruto dhe ka 2 podrume njeri ka 18m2 kurse tjetri 16m2 gjithsejt 34m2 podrum Rr.Lidhja e Prizrenit cmimi per m2 1500,Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim