Banese me qera ne Lipjan

Shitet nga: banesa 27 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Lipjan
leshoj banesen me qera, banesa eshte ne objektin e FFB TRADE,tek tregu i gjelbert, eshte objekt i ri dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim, ka uje 24h me ujesjelles dhe bunar, ka liftin 24h, ka ngrohje qendrore si dhe shporet,eshte e mobiluar komplet me mobilje te reja..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim