Ringa (Shiten Banesat ne Lipjan)221/16

Shitet nga: Ringa Dje 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 72.5 m2
Komuna: Lipjan
Shiten Banesat ne Lipjan Te Lagjia Varoshit:
Kati 3-72.5 m2 Blloku 1
Kati 3 -64.7 m2 Blloku 2
Kati 3-60.7 m2 Blloku 3
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim