Shtepia ne Lipjan(Shitet edhe ndamas)

Shitet nga: Saim 02 Maj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Nga pronari shitet shtepia 3 kateshe + nenkulm , Ne Lipjan ne rrugen kryesore Lipjan-Janjev te kalimi i hekurrudhez,Shtepia mbrenda eshte e rregulluar dhe eshte e gatshme per banim,Shtepia ka te gjith dokumentacionin e kompletuar,Eshte e ndertuar ne vitin 1990.
Perdheza ka 2 lokale afariste me nga 93 m =186m2.
Kati 1 :2 banesa 2 dhomshe te ndara
(1banes) permban 1 sallon , kuzhine me trapezari , dhome gjumi dhe banjo,te njejtat i ka edhe banesa tjeter.
Kati2 : 2 banesa te njejta si ne katin e pare.
Nen kulmi:2 banesa nga 50m2 , 1 sallon me kuzhin , dhome gjumi dhe banjo.
Shtepia ka nxemje qendrore per ter shtepin po ashtu ka edhe nxemje me etazhe per gjdo banes.
Shtepia eshte e vebdosur ne siperfaqe prej 8,70 ari po ashtu eshte buz rruges edhe shtepia e vjeter prej 50m2.Ndamas shitet Nje Lokal edhe Banesa mbi lokal.
Ndamas shitet lokali dhe banesa siper lokalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim