10 ari toke ne Lipjan me infrastuktur e leje ndert

Shitet nga: isuf gashi 01 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lipjan-akllap
Sipërfaqe: 10 120 m2
Komuna: Lipjan
1 - shiten 10. ari tokë në lipjan te shkolla e mesme me infra struktur e leje ndërtimi.
2 - shiten 1.hektar e 20.ari në hyrje të akllapit për rreth asfaltit.shini fotot.
3.dhe mundsi ne ndarje ne 3.5 ari ne lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim