5 ari NE LIPJAN 2000 ari

Shitet nga: shes 19 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lipjan
1.
shiten 4 OSE ME SHUME ari 2000 Euro per ari mbrapa fabrikes se coka coles ne nje distance 400 m mbrapa ne pjesen veri-lindore

KY TRULLU PER MUMENTIN NUK KA QASJE NE RRUGE KADASTRALE
por vendi eshte komplete i urbanizun dhe i parcijalizun

nga kuvendi kumunal i cili plan eshte aprovuar dhe vetem pritet realizimi i tij??
15 m ne afersi jane ndertue shtepit ne keto MUND TI SHINI NE FOTO ?
PERKTHIMI I MENJEHERSHUM qmimi nuk diskotohet edhe ndrrim nuk boj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim