IPET AUTO LARJA ME QIRA SI DHE PER NDONJE PLLAC

Shitet nga: Fisnik 24 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Leshoj autolarjan me qira per si dhe dhe vendin per ndonje pllac te ndryshem etj Info 00377-45-295-767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim