SHITET

Shitet nga: AVDYL 19 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
SHITET TOKA NE LIPJAN, MRAPA ISH FABRIKES SE COCA - COLES, ME SIPERFAQE 6 ARI, E URBANIZUAR,RRYME,UJE DHE KANALIZIM,KA RRUGEN PER RRETH QE KA KYQJE NE RRUGEN KRYESORE 10 M, QMIMI PER ARI 10000 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim