Shitet Toka- trualli,parcela ara 80.5 ari

Shitet nga: flamur 08 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten (ose ndrrohet me prone te perafert) 80.5 ari tokë në lagjen Gllamnik/Lipjan. Dimensionet e tokës janë këto: gjërësia: 45 m dhe gjatësia rreth 1800 m. E përshtatshme për çdo lloj veprimtarie biznesore por edhe rezidenciale/ shtepi banimi.

Ndrrimi behet me prone banimi ose biznesi si: Banese, shtepi, lokal dhe kombinim.

Parcela e tokës gjendet brenda qyetetit të Lipjanit. Nga qyteti i Lipjanit ka hyrjen prej rruges se Kishes dhe kalon fabriken e detergjentit.
Por edhe drejt magjistrales per Ferizaj, tek udhekryqi i janjeves, ju ktheheni djathte drejt Lipjanit.

Shih fotografitë për pozitën e saktë të parcelës.

Posedon dokumente të rregullta dhe përkthehet menjëherë. është në emër timin përsonal.

Për më shumë informata më kontaktoni në +377 44 886 485



Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim