TOKA TOPLIQAN 90 ari

Shitet nga: tok 14 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Lipjan
Shes TOK 90 ARI ne hyrje te fshatit
TOPLIQAN
( JARUGË )...
Nga rruga kryesore lipjan-shtime esht 1,5km shihet nga rruga kryesore prej PISHINES CALIFORNIA..

Esht e pershtatshem per biznese .... pllac ndertimore ose veprimtari te ndryshme por edhe per banim ka shtepia perball tokes sidhe asfalltin e fshatit per rreth qe udhton komplet fshati topliqan-lipjan si dhe autobusi etj ka rrymen.. kanalizimin..
TOKA KA 90 ARI ndahen edhe ne nga
45 ari..
Cmim me marrveshje +37744 338 220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim