shitet shtepia

Shitet nga: shes Dje 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITET SHTEPIJA NE LIPJAN RRUGA HALIL META ME 8 ARI MBRAPA SUPERMARKETI ABEJA INFRASTRUKTURE KOMPLETE
KA 244 METRA KATROR
KATI PARE
SALLONI 8 ME 4
KORIDORI 3 ME 6
DY DHOMA GJYMI 4 ME 4
BANJO 2 ME 2
KATI DYTE
KATER DHOMA GJUMI 4 ME 4
KORIDORI 6 ME 3
BANJO 2 ME 2
QMIMI ESHTE SHUME I VOLITSHUME DHE NUK DISKOTOHET AS NDRRIM NUK BOJ .
PERKTHIM I MENJEHERSHUME
NE TE NJEJTEN LAGJE KEMI EDHE TROJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim