shitet toka trualli trolli parcela ara

Shitet nga: flamur 02 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten (ose ndrrohet me prone te perafert) 80.5 ari tokë. Dimensionet e tokës janë këto: gjërësia: 45 m dhe gjatësia rreth 1800 m. E përshtatshme për çdo lloj veprimtarie biznesore por edhe rezidenciale/ shtepi banimi.

Ndrrimi behet me prone banimi ose biznesi si: Banese, shtepi, lokal dhe kombinim.

Parcela e tokës gjendet brenda qyetetit të Lipjanit. Nga qyteti i Lipjanit ka hyrjen prej rruges se Kishes dhe kalon fabriken e detergjentit.
Por edhe drejt magjistrales per Ferizaj, tek udhekryqi i janjeves, ju ktheheni djathte drejt Lipjanit.

Shih fotografitë për pozitën e saktë të parcelës.

Posedon dokumente të rregullta dhe përkthehet menjëherë. është në emër timin përsonal.

Për më shumë informata më kontaktoni në 044 886 485Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim