Shes ose nderroj lokalin me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Enver 22 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malisheve
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Malishevë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes ose nderroj lokalin me nje qmim shum te volitshem,lokali eshte 34m2 + terasa.
Viber +37744272132.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim