Rregullimin e oborreve kopshtet

Shitet nga: BENI 07 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Punojme me bagera minibager dhe shtrojm kubza anesore etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim