Kamera xhirime per darsma - DJ MUZIK

Shitet nga: gss 22 Krr 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Për dasma
Bejme inqizimin e dasmave banketeve , si dhe fotografi me aparat profesional ,te gatshem ne gjithe rajonin e Kosovës...
Na kontaktoni ne : 044 116 108.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim