BEJM HAPJEN E BUNARVE 044/49 353 555/ 049 222 400

Shitet nga: 14 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI)

ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM"
poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 40 metra thellsi
dhe me gypa te plastikes me 50 vite garancion

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)
SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE

044/49 524 832 viber
044/49 195 877
044/49 353 555 viber
044 391 854
049 666 535

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim