Shitje e gypave te betonit dhe plastikes!

Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 09 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Perveq hapjes se bunarve, vendosjes se gypave te plastikes e betonit, ne si kompani jemi perkujdesur qe ujin t'ua sjellim deri ne gote, duke ju ofruar edhe shitjen e Pumpave zhytese te ujit me te gjitha elementet perciellse. Pompa te prodhimit Italian me garancion 1 vjecar. Me fuqi nga 0.55 deri ne 7.5 KW . Vec pompave, ne si kompani jemi perkujdesur te ju ofrojm ujin sa me cilesor dhe me te shendetshem, duke iu ofruar filtra te ujit te prodhimit Italian dhe Amerikan!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim