" XENI METAL" Alu-Metal Punues . Prodhojm Dyer,G..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: XENI METAL 07 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm te gjitha llojet e punve nga Metali, si Dyer ,Gilindera,Dritare, Rrethoja e shum produkte tjera,
Po ashtu Merremi edhe me Punimin e Gilinderave te mbrendshem dhe te jashtem nga Alumini
Pushimore te Ndryshme , etj
Gilindera per Ballkona te Jashtem, dhe per Shkall mbrenda, Nga Metali dhe Alomini

RISII !!! Firma Jon ka avancuar Prodhimin , tek ne te gjitha produktet nga Metali mund ti gjeni edhe te Zinguara

Qmimet jan te Arsyeshme!!!
Pagesat mund te behen me kesh ose permes Bankes.
Po ashtu ne ne vler te parave mund te marrim vetur apo diqka te till qe na konvenon.
Respektin dhe Besimin e kemi Fituar me Pun, Korrektsi dhe Seriozitet.
TE GJITHA PUNIMET ****7 VJET GARANCION ****
Gjendemi:
Lumishtë- Rruga Malishevë -Kjev kilometri i 5
Malishevë- Rruga Malishevë -Banje kilometri i par nga Rrethi(Qendra).
.

Po ashtu , TRANSPORTI dhe Montimi behen Falas,, ne te gjith territorin e Kosoves

Numrat Kontaktues : 044-229-771 ose 049-229-771
E-Mail: xeni-metal@hotmail.com
Web: xeni-metal.weebly.com\
Na Gjeni ne Facebook duke par edhe shum Modele Tjera. > www.facebook.com/xenimetal
...
>> JU MIRPRESIM <<

Tags :audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp wv
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www........
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ...
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bila..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim