Raki

Shitet nga: Raki kumbulle 11 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Shes raki kumbulle e pjekur 2 here, shume e fort, 100% bio, natyrale sasia e limitura 100 litra.
Qmim 10 euro.
Kemi 2 lloje me ngjyre dhe pa ngjyre.
Ju mire presum tele: 049339968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim