Pjes per kompjuter dhe filma artistik dvd

Shitet nga: getoari 14 Dhj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shes këto pjesë për kopjuter
3 dvd rom:
DVD-ROM - ultra speed
DVD-ROM - ultra speed
DVD-ROM - ultra speed & CD-Rewriteable

Hardisk -2 cop x20GB = 40GB

RAM memorie - total 2GB

3 kartela grafike
Nvidia (microsoft corporation)
Nvidia (microsoft corporation)
Nvidia geforce 6200

shtëpiz DELL 2.0 gh 1.8 gh
shtëpiza defekt ka trafën e djegur tjerat në rregull ( vjen edhe me nje pllakë amë shtesë)


shes edhe Filma CD-DVD tëndryshme dhe me porosi

.. faleminderit për mirëkuptim Fotot ja qoj në Viber kush kontakton me mu kontaktoni këtu : +36 49 160 629 viber çmimi është i lirë sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim