Senao wireless

Shitet nga: Ari 01 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Shes senao perdoret per wireless.per marrje te internetit me qit në grid ose edhe pik per shperndarje te internetit lajm. Ne tel. Dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim