FELLNE. 15 coll

Shitet nga: Nertil 03 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15-she. Me 4 vrima. Per OPEL dhe VW
Viber 049150617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim