FELLNE 17 GTI

Shitet nga: astrit 23 Pri 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 17 ZOLL GTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim