FELLNE X6 X5

Shitet nga: Alto 11 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll X6 dy te gjan dy te ngushta me goma
Model MADE IN ITALY


+386-49 349649 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim