FELLNE

Shitet nga: alto 23 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE GOLF 6 HIGHLINE 17 ZOLL ME GOMA TE REJA
FELLNE 20 ZOLL BMW X6 X5 275/40R20 /315/35R20
FELLNE 19 ZOLL MERCEDES E KLAS C KLAS CLA 245/35R19 265/30R19 AMG
FELLNE 19 ZOLL PASSAT GOLF AUDI A4,A5,A6,A7 A8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim