Fellen 18 per Audi Passat Golf 5.6.7 etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gomister "Refkia" 31 Jan 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellent jan shum te mir 2 fellne jan ma te gjane per trap te mram ndersa 2 te parat jan ma te ngushta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim