Fellne 14 bejm ndrrim me fellne 16 per passat

Shitet nga: Pajtim 07 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet Jan 14 jan me goma te veres por jan te perdorta fellnet jan shum tMira te rujatura bejm ndrrim me fellne 15, 16 per passat per ma shum na kontatoni nr viber 0038649247490 nr 049247490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim