Fellne 15 per opel me 4 bulona

Shitet nga: Genci 08 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim