Fellne 16

Shitet nga: genci 29 Shk 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 per Audi dhe Volswagen 5-6-7 mercedes opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim