Fellne 17 per mercedes audi volsvagen dhe opell

Shitet nga: Genci 08 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim