Fellne 18 per BMW

Shitet nga: Genc 20 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim