Fellne 18choll per BMW X5 X6 me goma M+S

Shitet nga: Gomister "Refkia" 31 Jan 06:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje shum temit po thuj te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim