Fellne

Shitet nga: Genc 22 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per x5&x6 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim