Goma

Shitet nga: Liridon 05 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres 15 ne gjendje te rregullt Ndrrimi mundshem me goma 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim