rrota+Fellne 14

Shitet nga: Nertil 04 Pri 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrota me fellne 175. 65. R14
Viber:04915067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim