Kamion MAN 8163 viti 2000

Shitet nga: nuhi zogaj 19 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR   10 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion MAN 8163
Viti prodhimit 2000
miller-kiper
12 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim