HIBOBIN per kamion

Shitet nga: Jahir 04 Maj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-163
shitet hibobina ne gjendje te mire.
nr. 044170040, I njejti nr ipko.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim