"""MAN""""" SHLEEP

Shitet nga: NERTIL MORINA 03 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shlep. MAN. Tgl 12.240. Viti prodhimit 2008
I ardhun nga Austria. Ne gjendje perfekte
Mundesin e bartje se Dy mieteve ne te njejten koh
Ka sajlen terheqese.
-Drittat rrotulluese
-KLIMA.
-Abs
-RETARDER
-Xhamat Elektronik
-Pasqyret elektronik
Rampen levizese. Etjjj.
kontakto ne :::Tel. dhe ne VIBER
+38649150617 dhe 049254498 dhe 044254498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim