MERCEDES SHPRINTER 308D te vitit 97

Shitet nga: 18 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedese shprinter 308d i regjistruar ne RKS ne gjendje shum te mir pune esht shum i mir vit i prodhimit 1997
044381082 -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim